کمپانی فرانسوی مشهور FCI پیشرو در تولید محصولات اکولو پلاستیک، همواره در جهت ارائه نو آوری های خلاقانه تلاش کرده و با الهام از بازخورد نتایج به کارگیری محصولات خود توسط جراحان معروف جهان به ارتقای کیفیت و عملکرد محصولات خود می پردازد.

برخی از اخرین نوآوری های این کمپانی عبارتند از:

Ptose-up: در نوع جدید این وسیله که در عملهای جراحی پتوز در سطح وسیع مورد استفاده قرار میگیرد سوزنهای بسیار نوک تیز به انتهای نوارهای eptfe متصل گردیده کارگذاری آن را به مراتب آسانتر ساخته است.

Ptosis Probeدر شکل جدید این ابزار سوزنهای جدید با نوک بسیار تیز عرضه گردیده اند. همچنین اسلیوهای سیلیکونی برای کنترل بیشترپروسه tention/traction همراه با این ابزار ارائه می شوند.

Stoploss Jones Tube: این محصول که طرح اختصاصی FCI به شمار می رود پایانی برای میزان بالای از دست دادن جونز تیوب به شمار می رود. طراحی انحصاری این محصول موجب ثبات و پایداری بسیار آن شده است. ابزار ویژه کارگذاری این محصول نیز جای گذاری آن را بسیار دقیق و آسان کرده است.

Stoploss Jones Tube به منظور ایجاد کانال میانبر برای تخلیه اشک درحالاتی به کار می رود که مجرای اشکی دچار اختلال شده و راه های جایگزین برای باز ماندن مجرا به نتیجه نرسیده یا امکان پذیر نباشد.

شرکت فجر شاهد نمایندگی انحصاری محصولات کمپانی FCI در ایران را بر عهده دارد.