چهارشنبه، ۲۲ آذر ۱۳۹۶

11.12.2016 21:23 Age: 1 year
Category: اخبار علمی

برنامه های علمی آموزشی درون غرفه ای شرکت فجر شاهد

همزمان با بیست و ششمین کنگره سراسری انجمن چشم پزشکی ایران برنامه های متنوع علمی آموزشی داخل غرفه شرکت فجر شاهد برگزار می شود


این برنامه ها با حضور کارشناسان و متخصصین 8 کمپانی بزرگ و معتبر جهان در زمینه تجهیزات پیشرفته چشم پزشکی برگزار خواهد شد

در این برنامه ها آقای دکتر تدینی از چشم پزشکان سرشناس در باره دستگاه های پیشرفته کمپانی OPTOVUE به ویژه Angiovue صحبت خواهند کرد و آقای کریستف پیرسون از کمپانی فرانسوی FCI  به ارائه توضیحاتی در مورد آخرین پیشرفتهای این کمپانی در خصوص محصولات مصرفی چشم پزشکی خواهند پرداخت. آقای Erwan Le Gloannee از کمپانی Eye Tech Care  در مورد دستگاه جدید درمان گلوکوم سخنرانی خواهد کرد و آقای Christian Hotchkiss از کمپانی امریکائی BVI به توضیح در مورد سیستم Endo Optik خواهد پردااخت. آقای ماتیاس گورل از کمپانی ژاپنی تامی در باره آخرین محصولات این کمپانی بزرگ سخن خواهد گفت و آقای ایو وینسنت از کمپانی فرانسوی E-Swin دستگاه جالب و حدید درمان سندرم چشم خشک را معرفی خواهد کرد. 

همچنین آقای دکتر مهرداد رفعت درباره سلولهای بنیادی سخنرانی خواهد کرد و آقای دکتر لیستو درباره سیستم پیشرفته و کار آمد سوپراکور.

این برنامه ها به صورت چرخشی تکرار خواهند شد. از عزیزانی که مایل به حضور در این برنامه ها هستند خواهشمند است به غرفه شرکت فجر شاهد مراجعه کنند.